Seudónimo Seudónimo
  • 01-12-2016
  • Mathematics
contestada

videos mom buy an 8 pack of juice boxes at the store for $4 find the unit rate for the juice

Respuesta :

BobR9
BobR9 BobR9
  • 01-12-2016
8packs/$4=1pack/$0.50
Answer Link

Otras preguntas

- 3. What is primary succession? .
If f(x) = x^2 - 3x, explain how to find f(-1.8)
brian has reduced his cholesterol level by 20% after his last check up if his original level was 300
Someone please help me.
If anyone has read the book Twilight, who is the protagonist and can you describe that person’s physical, emotional, mental, and intellectual traits? Please and
24 oz.= Ib. Helpppppppp
Please Help due in a few day​
Which of these did the Mycenaeans learn from the Minoans?
what is (-1/-2) + 2=
2. $9.60 for 4 pounds. Find the unit rate. * Your answer Back Next