Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

Consider that the length of rectangle A is 10 cm and its width is 6 cm. Which rectangle is similar to rectangle A? A) A rectangle with a length of 9 cm and a wi
Which best describes the main sources of energy in the United States
What’s the answer to this?
a shirt was originally $35 and is now 25% off.What is the sale price
Where is the location of the vertex of the parabola on a coordinate grid y=x^2+2x+1
-4x-2(8x+1)=-(-2x-10)
a golbet contains 3 red balls, 2 green balls, and 6 blue balls
Explain the relationship between humans and climate. (Site 1)
Which statement best summarizes the sources main idea?
The angel in the triangle.