BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

What groups opposed william h seward's efforts to secure the republican party nomination for president?
Lilly takes a train each day to work that averages 35 miles per hour. On her way home, her train ride follows the same path and averages 45 miles per hour. If t
ture or false federalists were those who did not support the constitution
Choose the sentence that contains a relative pronoun.        A. Someone is coming down the road.   B. Please, put your gym bag in your locker.   C. Thos
What is ironic about the speaker in mending wall helping to maintain the wall?
Which conquistador travel the farthest north
How do I find the height of similar triangles?
Jason Reads 126 pages in 6 hours. Joe reads 115 pages in 5 hours how many more pages per hour does Joe read?
In exocytosis,the membrane package fuses with___?
WILL UPVOTE EVERY ANSWER! MULTIPLE CHOICE QUESTION! The Galapagos finch species are an excellent example of: A. Speciation B. Genetic Equilibrium C. Stabiliz