user92722819
user92722819 user92722819
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada


can someone please help me with these questions, if you can thank you.

can someone please help me with these questions if you can thank you class=

Respuesta :

imthebestlikealways
imthebestlikealways imthebestlikealways
  • 02-12-2020

Answer:

1 time mutiply by 25 number 2 time by 40 pens multiply by 3 then pack multiply by 6

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Top car wash buys liquid soap in 5 gallon buckets. How many liters are in one 5 gallon bucket?
I have solved that the slope is 2, please please please help - it would make my Hanukkah :)
The variables y and x have a proportional relationship, and y = 15 when x = 3. What is the value of x when y = 4?
Clark buys 2 gallons of paint for $16.39. What is the cost per pint of paint. Round your answer to the nearest cent, if necessary.
Choose the best response. ¿Quién está lavando las camisas? Andrés están lavándolas. Andrés está lavándolas. Andrés está lavandolas. Andrés está las lavando
a bad axle or wheel bearing will not cause a tire wear problem. [ true or false]
How would I simplify 7^7•(3^4)^3÷21^9
what does calories mean in science
What reasons can Hannah use to support her claim? Select two options. The danger is that protection will turn into censorship, eroding our constitutional right
HELP MEH WITH MY QUESTIONS I’LL HELP YOU TOO