pamelasherpa9
pamelasherpa9 pamelasherpa9
  • 03-09-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone pls answer these two math questions?​

Can someone pls answer these two math questions class=

Respuesta :

nava234 nava234
  • 03-09-2020
That’s harddddd lol
Answer Link

Otras preguntas

Tanisha spends $20.25 and 9 quarts of strawberries for the shortcake. What is the price of each quart of strawberries?
Length of a rod: Engineers on the Bay Bridge are measuring tower rods to find out if any rods have been corroded from salt water. There are rods on the east and
On July 1, 2019, Bronson Co. purchased some equipment that initially cost $52,800. Additional costs included freight costs $300, non-refundable taxes $6,400, an
Is 48,55,73 a Pythagorean triple
Joana wants to use a simulation to predict the number of times she will spin green. If she uses a random number generator and the digits 1 through 8, what is on
Which of these statements would Paul most likely agree with? A. Football players should challenge their coaches. B. Tackling properly requires you to use yo
answer fast plzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
What does the Send Backward icon allow a publisher to do?
(Count positive and negative numbers and compute the average of numbers) Write a program that reads an unspecified number of integers, determines how many posit
what kind of fertilization and development does the red kangaroo exhibit