josephgarrett5373
josephgarrett5373 josephgarrett5373
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can some help me pleas I don’t know

Can some help me pleas I dont know class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-05-2020

Answer:

$0.78 for one bar

Step-by-step explanation:

2.34 divided by 3, is .78. that means the unit rate (how much for just one) is $0.78.

Answer Link

Otras preguntas

Help asp pls help me
What is the solution to this system of equations?
Can someone please help me out
PLEASE HELP ME ITS A TIMED TEST Read the excerpt "Primary Lessons" from Silent Dancing: A Partial Remembrance of a Puerto Rican Childhood. Our gypsy lifestyle h
4x3^4 10 points HELP!!!!!!
Identify the causes and effects of the war of 1812
with your basic knowledge in basic embroidery stitches, how will you motivate your family members the importance of learning basic embroidery stitches​
Write the formula for acceleration.​
Zinnia and Ruby earn $58 per week for delivering pizzas. Zinnia worked for x weeks and earned an additional total bonus of $13. Ruby worked for y weeks. Which e
find the value of x. 4. 122° 100° to 144