kenahdyalvarado kenahdyalvarado
  • 02-04-2020
  • Mathematics
contestada

Mary purchased a prepaid phone for 15$

Respuesta :

Kgor18 Kgor18
  • 02-04-2020

Answer:

Ok and.....

Are you sure this is all or did you forget some words.  Report me if you want to but I can't solve this.

Answer Link

Otras preguntas

The measure of two angles are (2n+18) and (7n-11). If these are vertical angles, what is the value of n.
4-Which turkey is the better deal? * Sarah Lee Turkey $6.58 per lb O Butterball Turkey $11.16 for 2 lbs 4b-What is the Unit Price for the better deal? Round to
George invested some money at10% interest. George also invested$169 more than4 times that amount at15 % . How much is invested at each rate if George receives$2
Howmany molecules of iron (iii) oxide canbe produced from 13.5 molesFe
what is the y intercept in this equation y=10+3x
solve for h 4h-13 < -5
for a school science project, john noted the temperature at the same time every day for 1 week the high temperature for the week was 27 Fahrenheit and the low t
Select all the expressions that equal 3.15/0.45 A. (3.15) × (0.45)B. (3.15) ÷ (0.45)C. (3.15) × 1/0.45D. (3.15) ÷ 45/100E. (3.15) ÷ 100/45F. 0.45/3.15
find the first two common multioles of 3, 4, and 6
Drag numbers in the box to make each comparison true