HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

*LAST QUESTION MOST LIKELY* Does eyeliner and painting your nails black make anyone else feel super powerful
At a local restaurant, the amount of time that customers have to wait for their food is normally distributed with a mean of 18 minutes and a standard deviation
Is (3, 2) a solution of - 8x – 2y < 6? Choose 1 answer: Yes No
Please help me pleasse I really really need help
Which expression is equivalent to the one below? 12 - 11 O A. 12.1 O O B. 11 0 1 / 2 O C. 132 O D. 11 12
HELPPP! Drag each label to the correct location on the image. Match the process to its characteristics. Analyze objects before you start the process, and identi
Pretend you are an advice columnist who writes a “Teacher Hotline” column for an educational journal. Answer the following letters from teachers about their co
What specific event marked the beginning of the U.S increased military campaign against north Vietnam?
"If thou more murmur'st, I will rend an oak And peg thee in his knotty entrails till Thou hast howled away twelve winters." What does this quote from the tempes
Loan collateral is: OA. The side benefits of a loan. OB. The loan fees. OC. Property securing the loan. OD The damage done by taking